banner

Wyszukiwarka

DOMY:
INNE:

Wybierz swój projekt

Nasi partnerzy

O firmie

Logo TekProjektWitamy Państwa .

Jesteśmy krakowskim biurem projektów istniejącym od początku 1995 roku , powstałym  z Autorskiej Pracowni Architektonicznej arch. Jacka  Stawiarskiego. Na przestrzeni kilkunastu lat wykonaliśmy dla naszych klientów wiele różnorodnych projektów, były to opracowania koncepcyjne i studialne, ale przede wszystkim projekty architektoniczno-budowlane domów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, obiektów biurowych, przemysłowych, służby zdrowia, sakralnych i zabytkowych.

 

Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie związane z opracowywaniem projektów , poparte licznymi nagrodami (m.in. w konkursach „Dom Dostępny”) . Obecnie postanowiliśmy przedstawić Państwu ofertę nowych projektów gotowych. Składają się na nią projekty domów jednorodzinnych, garaży, budynków gospodarczych, handlowych, usługowych, oraz obiektów towarzyszących. Prezentowane przez nas projekty cechuje wysoka jakość wykonanej dokumentacji projektowej, energooszczędność i dbałość o stosowanie zarówno najnowszych jak i sprawdzonych rozwiązań budowlano-instalacyjnych.

 

 Naszym klientom służymy wszelaką pomocą w trudnym procesie inwestycyjnym od momentu zakupu działki poprzez etapy uzyskania niezbędnych dokumentów, projektowania, pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania. Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego inwestora.

 

arch. Jacek Stawiarski

 

Nagrody i certyfikaty: